5 גאדג'טים מומלצים למטבח

אפשר לומר בזהירות כי הימים בהם הסלון היה נחשב למרכז הבית, אינם עוד. כעת, על פודיום המנצחים ניצב ללא כל ספק המטבח – המקום בו אתם רוקחים מטעמים נפלאים לבני המשפחה, נותנים ביטוי לתשוקה שלכם ואפילו מטפחים תחביב טעים במיוחד. מה שעושה את המטבח שלכם הם לא רק מוצרי חשמל נפלאים, מתכונים סודיים ויד יצירתית, אלא גם גאדג'טים למטבח שתורמים לכם פרקטית וגם עיצובית. לפניכם, 5 גאדג'טים למטבח שיהפכו אותו צבעוני יותר, עדכני יותר ושימושי יותר.

 

פותחן בקבוקים מעוצב – 30 שקלים

סביר להניח כי לפחות פעם אחת קרה לכם שאירחתם חברים, הגשתם בקבוקים של משקאות אלכוהולים אהובים וגיליתם כי אין לכם פותחן. את המבוכה הרבה אתם זוכרים היטב, ובטח שגם את הניסיון לפתוח את הבקבוקים באמצעות שיטות-לא שיטות. על מנת שגם אתם תוכלו לארח את האורחים שלכם בצורה מופתית בפעם הבאה, תוכלו לרכוש פותחן בקבוקים מעוצב. מדובר על השקעה של עשרות שקלים, שתשרת אתכם הלאה לעוד המון שנים.

 

מתקן לקיסמי שיניים בצורת כוס קפה – 40 שקלים

היופי חבוי בדברים הקטנים, גם בעת שמדובר על גאדג'טים למטבח. כשאתם מארחים בני משפחה וחברים, אתם רוצים לייצר אפקט WOW בכל שלב באירוח שלכם. כנהוג, בסיום הארוחה אתם מוציאים קיסמים לשיניים, באמצעותם ניתן להיפטר משאריות המזון. במקום להוציא בפני האורחים את הקיסמים באריזה המוכרת שלהם, תוכלו להגיש אותם באמצעות מתקן ייחודי בצורת כוס קפה. כך, גם הדבר הפונקציונאלי ביותר הופך לאתנחתא בידורית, לשלל מחמאות שתקבלו ולבטח גם שאלות בדמות: "וואו, היכן רכשתם את זה?".

 

סינר למטבח בעיצובים לא שגרתיים – 50 שקלים

אם אתם אוהבים לשהות במטבח, סביר כי גם יש לכם סינר ששומר על הבגדים שלכם נקיים. מה שעוד סביר הוא שהסינר שלכם גאדג'טים מומלצים למטבחמעוצב בעיצוב קלאסי (יש אלו שיאמרו "משעמם"). טפחו את חדוות הבישול והאפייה שלכם עם סינר חדש בהשקעה של כ-50 שקלים בלבד. לצד הסינרים הלבנים הנטולים כל עיצוב, גם ישנם סינרים בעיצובים לא שגרתיים שמעלים חיוך, פנקו את עצמכם!

 

מעמד אחסון לקפסולות הקפה – 80 שקלים

אם אתם בעניין של גאדג'טים למטבח, אך כאלו שהם יותר קלאסיים, הרי שהגאדג'ט הזה בשבילכם: מעמד לאחסון קפסולות הקפה. כמעט ואין בית בישראל כיום ללא מכונת הקפה, אך בהחלט ישנם בתים ללא מעמד האחסון. מעבר לכך שמדובר על מעמד פרקטי שעושה לכם המון סדר, הרי שהוא תורם גם בצורתו למטבח ויוצר נראות מודרנית ועדכנית.

 

מעמד מסתובב לזילוף וציפוי עוגות – 100 שקלים

אם גם אתם רוצים לקבל מחמאות על העוגה הבאה שלכם (ולא רק בגלל הטעם הנפלא שלה), תוכלו להתחדש במעמד מסתובב. בכדי לזלף עוגות ולצפות אותן בקרמים מושחתים המבוססים על שמנת וחמאה, הרי שאתם זקוקים למעמד שמסובב בקלות את העוגה שלכם. מעמד זה נמנה בקבוצה של גאדג'טים שעד שלא רוכשים אותם, לא מבינים באמת מה עשיתם בלעדיהם קודם לכן. באילו גאדג'טים אתם תתחדשו הפעם?

Get Your Weekly Sport Dose

Subscribe to TheWhistle and recieve notifications on new sports posts
דילוג לתוכן