עגיל בוכרי מקורי מומלץ – המלצה על עגילים בוכריים

עגיל בוכרי מומלץ

העגיל הבוכרי הוא עיצוב מסורתי בעבודת יד שהוא לא רק יפה אלא שיש מאחוריו הרבה משמעות. העגיל הבוכרי עשוי מזהב, פנינים ואבני אודם , רובי לרוב או קוורץ זכוכית.אנ וממליצים לעשות שילובים נוספים עם אבני אמרלד פנינים וסיטרין.

זהו אחד העיצובים הפופולריים ביותר באזור המזרח התיכון.

עגילי הבוכרים נתפסים לעתים קרובות במזרח מאזור המקור של מדינות בוכרה, בקרב נשים במרכז אסיה, אפגניסטן ובתת היבשת ההודית. כסמל לעושר ושגשוג בתרבויות רבות בגלל החומרים היקרים מהם הם עשויים, זהב 14 קאראט או 22 קאראט.

עגיל בוכרי מקורי של לימור רביבו

עגילים בוכריים עשויים זהב 14K עם אבני רובי
14K עגיל מקורי

סוג זה של תכשיטים היה פופולרי במשך מאות שנים.
הם גם נתפסים כסמלים למזל טוב ולפוריות מכיוון שהם מייצגים את השמש, הירח והכוכבים בתרבויות שונות.

העיצוב הוא עיצוב מקורי בעבודת יד – ניתן לראות בתמונה מספר עיצובים של המעצבת לימור רביבו,עם אבנים בגדלים שונים ובגודל פיזי המותאם לפי הזמנה.

עגילי הבוכרי הם מתנה נהדרת לתת למישהו מיוחד בחייך או רק לעצמך. עגילים אלה מגיעים בקופסה יפה והם יהיו התוספת המושלמת לכל קולקציית תכשיטים.

עגילי הבוכרים עשויים זהב, ואבני החן המשובצות פנינים ואודם נראות יפהפיות על האוזניים. הם מגיעים בקופסה יפה שהופכת אותם למושלמים למתנה, או אם אתה רוצה אותם לעצמך, הם יהיו תוספת נהדרת לכל אוסף תכשיטים.

גם וינטאג' וגם פאשן

העגילים הבוכריים תואמים את סגנון הוינטאג' שתמיד חוזר לאופנה, עגילי עם דוגמאות בזהב רקוע,

פיתוחים ודוגמאות טרייבל , פייזלי , צורות כדוריות גסות ועדינות ומוטיבים אתניים בולטים עם שימוש באבני חן אוטנטיות בסגנון רובי / אמרלד / ספיר.

כיום ניתן להגיע לרמת גימור גבוהה על ידי שימוש באבני קווארץ ובתכשיט כסף 925 מצופה זהב 18 / 14 / 22 קאראט.

כמובן שאין להשוות בין תכשיט אוטנטי עשוי זהב ואבני חן מקוריות אך גם העלות תהיה בהפרש של אלפי שקלים ועגיל בוכרי שכזה יכול לעלות כ 2,000 ₪ ויותר.

Articles You Might Like

Share This Article

Get Your Weekly Sport Dose

Subscribe to TheWhistle and recieve notifications on new sports posts
דילוג לתוכן