מד לחץ דם מומלץ

היכרות עם המאפיינים החשובים של מד לחץ דם יכולה לסייע למי שרוצה לקנות אותו כדי לשמור על הבריאות. למרות שיש סוגים שונים של דגמי מד לחץ דם ביתי, קיימים גם פרמטרים אחידים שבהם ניתן להיעזר. הדגש הוא בכל מקרה על התאמת המכשיר לצרכים האישיים ועל התייחסות לרקע הבריאותי.

איזה מד לחץ דם הכי מומלץ?

קודם כל, צריך לזכור שאין מד לחץ דם מומלץ אחד שמתאים לכולם. מד לחץ דם מסוים יכול להרגיש נוח למישהו אחד, אך לתסכל אדם אחר. מעבר לכך, את מד לחץ הדם מתאימים למשקל, למבנה הגוף ואפילו לאורך הזרועות. לכל פקטור כזה יש השפעה על מידת הנוחות של השימוש במד לחץ דם ועל הסיכוי לקבל ממנו תוצאה אמינה.מד לחץ דם מומלץ

רק אתם יודעים איזה מד לחץ דם מתאים לכם

מד לחץ דם הכי מומלץ הוא זה שיגרום לכם להרגיש בנוח ובו תרצו להשתמש על בסיס שבועי או אפילו יום יומי. אם אתם רוצים לקבל מראש אינדיקציה מסוימת לגבי מידת ההתאמה של מד לחץ דם מומלץ לצרכים שלכם, תוכלו לשוות בין הדגמים לפי המפרט הטכני.

ודאו שלמד לחץ הדם יש שרוול באורך שרצוי לכם: אורך של 18-22 יספיק לאנשים רזים, אורך של 22-32 ס"מ מומלץ עבור אנשים במבנה גוף סטנדרטי ואורך של 32-45 ס"מ אידיאלי עבור בעלי מבנה גוף גדול.

מלבד המפרט הטכני, ודאו שהיבואן מציע שירות כיול של המכשיר כי בלעדיו הוא לא שווה כלום. את הכיול של מד לחץ דם מומלץ מבצעים אחת לשנה-שנתיים לפי הוראות היצרן, עם עדיפות לכיול אצל היבואן או המשווקים המורשים.

כך מגבירים את הדיוק במדידה

מד לחץ דם מומלץ עבורכם רק כאשר הוא מספק תוצאות מדויקות. בשביל לשפר את הדיוק תצטרכו לאחסן את המכשיר בתנאים נאותים, במגירה, כאשר הוא ארוז בקופסה או בשקית והרחק ממקורות אבק, חום ולחות.

לבסוף, בצעו את המדידה בישיבה ובמצב רגוע ללא לחץ של בגד על הזרוע. אלו הדברים הקטנים שעושים הבדל גדול במדידה וביכולת שלכם להפיק ממנה תועלת.

Get Your Weekly Sport Dose

Subscribe to TheWhistle and recieve notifications on new sports posts
דילוג לתוכן